Naše práce

Zjistěte, k jakým účelům využívají produkty FlexiCube naši klienti z oblasti stavebnictví, energetiky, pronájmu mechanizace, telekomunikací a dalších odvětví.

Skanska a.s.

Skanska a.s.

Klient se s pomocí kouřového čidla v zařízení FlexiCube rozhodl měřit přítomnosti CO2 ve stavebních modulech na staveništích a tím zvýšit bezpečnost osob a majetku při případném zahoření.

  • FlexiCube S – 20 ks
  • 2019

"Pro naše potřeby jsme si FlexiCube vybrali díky jednoduchosti instalace i samotného použití, možnosti individuálního nastavení a ceně. Zatím jsme s fungováním senzorů FlexiCube spokojení a projekt hodnotíme velice kladně."

Martin Vambera, Obchodně technický manažer, Skanska a.s.

E-ON Česká republika, s.r.o.

E-ON Česká republika, s.r.o.

Zařízení FlexiCube klient zatím využívá ve třech aplikacích – zabezpečení technologie proti zaplavení pomocí záplavových senzorů, monitoring venkovní teploty a sledování vnitřního prostředí kanceláří a zasedacích místností se zaměřením na teplotu, vlhkost a koncentraci CO2.

  • FlexiCube NB – 5 ks
  • 2019

"Řešení FlexiCube jsme si vybrali, protože se jedná o bezdrátové a zároveň spolehlivé řešení pro naše potřeby. Důležité pro nás je, že nebylo potřeba ve stávajících budovách tahat kabeláž a zařízení je jednoduše přemístitelné. Řešení splnilo naše očekávání a spolupráce s dodavatelem byla výborná."

Michal Prak, Správce nemovitostí, E.ON Česká republika, s.r.o.

Pilotní projekt

KOMIX s.r.o.

Klient potřeboval do jednotky FlexiCube zabudovat ultrazvukový měřič vzdálenosti, aby mohl zjišťovat míru naplněnosti sila.

  • FlexiCube S – 1 ks
  • 2018

Líbí se vám výsledky naší práce nebo máte další otázky?

Vše s vámi vyřeší
Martin Kovařík
Martin Kovařík
Produktový manažer
martin.kovarik (@zav) intesys.cz
+420 724 238 115